fbpx

Dr. Artdur Dema

[vc_row el_class=”tt-block”][vc_column][vc_row_inner el_class=”row”][vc_column_inner el_class=”col-sm-4 col-sm-push-8″ width=”1/3″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”col-sm-7 col-sm-pull-4″ width=”2/3″][vc_column_text]

Dr Artdur Dema

Kirurg i implanteve
Doktori ka një diplomë në Stomatologji të Specializuar në Implantologji në Universitetin “Tor Vergata di Roma” Dhe një kurs implantologjie në Shtetet e Bashkuara në UNIVERSITETIN COLUMBIA. Me mbi 20 vjet përvojë në IMPLANTOLOGJI, Dr. Artdur Dema është një nga implantologët më të kualifikuar në Shqipëri. Përvoja e tij me mbi 20,000 implantime të futura dhe pjesëmarrja në kurse të ndryshme trajnimi për implantologji në SHTETET E BASHKUARA, ITALI, GJERMANI dhe përdorimi i teknikave më të fundit dhe pajisjeve dentare më teknologjike i bëjnë Aftësitë e tij të konkurrojnë me më të mirët. Implantologët në Evropë

[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Risparmia fino al 70% con Dentisti in Albania

RICHIEDI UN PREVENTIVO GRATUITAMENTE

INVIACI LA TUA ORTOPANORAMICA

Il preventivo è sempre gratuito e non comporta alcun obbligo per il paziente. 

This site is registered on wpml.org as a development site.