fbpx
Previous slide
Next slide

Dentist në Shqipëri

Kurseni Deri Në 70% Me Kujdesin Dentar Në Shqipëri

Klinika Dentare Ne Shqiperi

Klinika dentare Elite Dental në Tiranë është klinika më e mirë në Shqipëri e cila ofron shërbime për kujdesin tuaj dentar në nivelin më të lartë me teknologji të stomatologjisë së fundit ku mund të gjeni dentistët më të mirë.

  • Ne kemi 11 salla të trajtimit të dhëmbëve
  • 10 dentisti 
  • Salla operative 100% sterile
  • Tac 3d
  • Laboratori
Pacientë të kënaqur
100%
Kujdes Dentar i kryer
94%
Teknologjitë më të fundit
100%
Salla e operacionit
Dentisti in Albania
Click Here
Previous slide
Next slide

Shikoni listën e çmimeve për kujdesin dentar dhe kurseni

Shërbimet tona Stomatologjike

Implantologjia

Implantet dentare

Protezat e dhëmbëve

Kurora me zirkon

Estetikë dentare

Fasetat dhe pastrimi i dhëmbëve

Ortodonci

Korrigjimet dentare

Endondonzia

Trajtimet e kanalit të rrënjës

Parodontologji

Kujdesi dhe parandalimi i mishrave të dhëmbëve

VIZITA E PAR DHE PREVENTIVI FALAS

Mjekët tanë dentistë shumë të sjellshëm do të bëjnë një rishikim të plotë të dhëmbëve, dy harqeve dhe gojës, do të shpjegojnë të gjitha problemet e identifikuara nga procedurat diagnostikuese dhe do të sugjerojnë zgjidhjet më të mira. Do të dini gjithçka para se të vendosni të filloni terapinë.

TAC 3D FALAS

TAC 3D është një teknikë radiografike që përdor X-rrezet për të marrë një imazh tre-dimensional të strukturave DENTO-nofull. TAC 3D ju lejon të përgatitni imazhe dixhitale dhe tre-dimensionale të rrezeve X pa shtrembërim. Pajisja eshte e disponueshme në klinikën dentare ELITE është një nga pajisjet më moderne në qarkullim në botë që ju lejon të kurseni 150-200 euro.

ACCOGLIENZA IN AEREOPORTO

Con Elite Dental, avrete la nostra assistenza e supporto dal momento dell’arrivo in Albania fino al momento della vostra partenza. Sarete sempre accompangiati dalla nostra guida che vi darà tutte le informazioni su come trascorrere il tempo libero, dove trovare un cibo delizioso e provare la cucina Albanese, vedere e scoprire di più sul nostro paese.

TURISMO DENTALE

GUIDE E ASSISTENZA

Ci prendiamo cura dei nostri pazienti con la massima dedizione e professionalità. Le nostre guide ti offrono assistenza continua in lingua italiana sia durante le cure sia nel tempo libero.

Previous slide
Next slide

Elite Dental Klinike Stomatologjike Shqiperi

Ekselenca botërore e stomatologjisë në Shqipëri me një kursim prej 70%
 

Elite Dental nuk është thjesht një klinikë por një familje e madhe

Elite Dental – objekti më teknologjik dentar i specializuar në implantologjinë dentare në Tiranë që ofron një shërbim të plotë të stomatologjisë moderne, rindërtimit të kockave, estetikës dentare, implantologjisë së drejtuar nga kompjuteri, ortodontikës klasike dhe të padukshme.

Ne përdorim vetëm pajisjet më të avancuara dentare dhe produktet dentare të përsosmërisë, siç janë implantet, protezat dentare dhe fasetat estetike të prodhuara në Gjermani dhe Itali, të garantuara dhe të certifikuara CE.

Ne kemi një laborator me teknologjitë më të fundit brenda strukturës që është vetëm për pacientët tanë, i specializuar në protezat dentare duke përdorur teknologjinë 3D për të krijuar proteza perfekte

VIZITA E PARE DHE PREVENTIVI FALAS

 
 

Çfarë thonë pacientët tanë

Na dërgoni ortopanoramikun tuaj ose Rezervoni TANI KONSULTIM FALAS +355 69 701 5050

Ofert

€ 3900

Elite Dental kujdesi juaj dentar duke u relaksuar me turizmin dentar

Elite dental

Na kontaktoni

Klinika dentare në Shqipëri  ku do të gjeni dentistët më të mirë me 15 vjet përvojë, me shërbime implantologjike

dentista Albania

Zgjidhni Elite Dental klinika jonë në Tiranë ofron teknologjinë më të mirë  Tac 3D 

dentisti Albania

zgjidhni klinikat dentare ne Shqiperi te Dr. Artdur teme

do te gjeni stomatologet me te mire ne tirane duke lexuar mendimet e pacienteve tane

Risparmia fino al 70% con Dentisti in Albania

RICHIEDI UN PREVENTIVO GRATUITAMENTE

INVIACI LA TUA ORTOPANORAMICA

Il preventivo è sempre gratuito e non comporta alcun obbligo per il paziente. 

This site is registered on wpml.org as a development site.